17 вересня в Києві відбувся забіг RUN LIKE A GIRL

17 вересня в Києві відбувся забіг RUN LIKE A GIRL

17 вересня на Контрактовій площі відбувся найбільший жіночий старт цього року – забіг RUN LIKE A GIRL. Організатор заходу ГО «Федерація любителів спорту».

RUN LIKE A GIRL – це перший жіночий забіг, який пройшов в Україні втретє. 2 роки поспіль забіг проходив у м. Одеса, а цього року до 500 представниць прекрасної статі зібралися у серці столиці, щоб насолодитися святковою спортивною атмосферою і випробувати свої сили на різноманітних дистанціях. Наймолодші учасниці від 2 до 15 років бігли 100 і 500 м, а старші спортсменки змагалися на дистанціях у 3 і 6 км. Розминку для дорослих дівчат перед стартом провів відомий фітнес-тренер України – Ігор Обуховський. Молоді мами з дітками до 3 років взяли участь у найвеселішому старті Fun-Run – забіг 100 м з колясками. Фінішерки на всіх дистанціях отримали медалі та подарунки.

«Мета RUN LIKE A GIRL – створити не просто забіг, а справжнє жіноче бігове свято, спонукаючи дівчат дотримуватись здорового способу життя. Приємно відзначити, що у змаганнях брали участь дівчата з обмеженими можливостями» – коментує організатор, президент Федерації любителів спорту Наталія Галацан.

Переможці забігу на дистанції 3 км:

1 місце – Онищенко Анна, час – 11,52 хв.

2 місце – Кучер Олена, час – 13,21 хв.

3 місце – Коханчук Анастасія, час – 13,47 хв.

Переможці забігу на дистанції 6 км:

1 місце – Босова Олена, час – 23,58 хв.

2 місце – Симонюк Олена, час -24,01 хв.

3 місце – Півень Аліса, час – 24,42 хв.

У цьому році в рамках жіночого забігу Run Like A Girl вдалося зібрати 15 000 грн., які організатори передадуть до Хмельницької обласної клінічної лікарні для купівлі шприцевих насосів, які допоможуть лікарям зберегти життя недоношених немовлят.

На учасниць та гостей чекала яскрава концертна програма з танцювальним флешмобом, також для дівчат організували багато зон, де можна було зробити макіяж, скористатися послугами масажистів та випробувати свої сили у гру в резиночки, завдяки якій дівчата знову поринули у дитинство. Серед подарунків було розіграно 2 квитки до Єгипту на 12 днів від туристичної фірми «Феєрія Мандрів» та подарунки від партнерів.


Довідка про організаторів:

ГО «Федерація любителів спорту» – організатор всеукраїнського спортивно-патріотичного руху. Організація була створена в червні 2016 року командою однодумців, які люблять спорт, звикли досягати поставлених цілей і власним прикладом  демонструють, що спортом може займатися кожен – головне бажання!

Ми рушимо стереотип, що великий спорт – виключно для професіоналів! Наші проекти об’єднують і долають географічні, гендерні та вікові межі: Забіг у вишиванках, Run like a girl, Свято-Миколаївський забіг, Kids Athletics Games, участь в організації Кубка України з гирьового марафону.

За підтримки ГО «Федерація любителів спорту» олімпійські чемпіони та професіонали різних видів спорту об’єднуються з любителями і, заряджаючи дітей своєю силою волі, прагненням до перемоги і високих результатів, виховують здорову і сильну націю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *