Біг заради маленьких діток

Біг заради маленьких діток

Щорічно в світі близько 15 000 000 дітей народжуються передчасно. Це в середньому кожна 10-та дитина. Передчасно народжені діти – це особлива категорія: вони дуже крихітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Дитина, народжена вагою менш як 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем.

Його життя залежить від правильного і сучасного виходжування. Недоношеність – одна з основних причин дитячої смертності в світі. Щорічно в Україні народжується близько 500 000 тис. немовлят. 24 000 тис. з них з’являються на світ раніше покладеного терміну. Приблизно кожна 20 дитина в Україні – недоношена.
Проведення правильної інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів, що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованою швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має велику систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або під час відключення електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, висвітлюючи його причину.

Ми команда Федерації любителів спорту – організатори спортивно-масових заходів по всій Україні. Багато з членів нашого колективу мами, і вони знають з власного досвіду як важлива якісна і висококваліфікована допомога новонародженим дітям.
У цьому році в рамках жіночого забігу «Run like a girl» («Біжи як дівчинка») у нас з’явилася особлива мета – купити шприцевий насос в Хмельницьку обласну клінічну лікарню, де кожен день лікарі рятують життя маленьких Нетерлячок. 10 % з кожного проданого стартового пакета, буде перерахована на цей важливий благодійний проект. Шприцевий нанос допоможе лікарям врятувати життя не одній дитині.

Спортсмени, любителі та всі небайдужі приєднуйтесь до важливого проекту! Життя дітей в наших руках!

Для того, щоб підтримати нашу ініціативу, просто перейдіть на ресурс https://ubb.org.ua/uk/project/3367/ та зробіть свій посильний вклад у майбутнє нашої країни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *