Гра «Резиночка»

Гра «Резиночка»

Жодна гра у дворі не користувалася такою популярністю у дівчат, як «резиночка». Стрибали день безперервно в будь-якому більш-менш підходящому місці – від шкільних коридорів до крихітної ділянки землі або асфальту.

Напередодні старту головного жіночого свята країни – забігу #runlikeagirl – ми вирішили згадати, як бути безтурботними маленькими дівчатками.

Для гри потрібно 3-4 учасника і та сама резиночка довжиною не менше 4 метрів.

Правила гри:

Два гравці стають «в резиночку». Один стрибає (виконує ряд вправ) – по черзі на всіх рівнях. Іноді умови можна міняти – наприклад, всі вправи відразу виконуються спочатку на 1, потім на 2, 3 і більш високих рівнях.

Якщо грають троє: як тільки стрибаючий помиляється, він стає «в резиночку» – починає стрибати наступний гравець. Продовжують стрибати завжди з того місця, де збилися.

Якщо грають четверо: коли гравець збився, його може виручити партнер по команді. Коли і він збивається, пари міняються місцями (команда, що збилася стає «в резиночку»). Продовжують стрибати команди завжди з того місця, де вони в останній раз збилися.

Рівні гри в резиночку:

  • перший – резинка знаходиться на рівні щиколоток тримаючих;
  • другий – резинка на рівні колін;
  • третій – резинка на рівні стегон;
  • четвертий – резинка на рівні пояса;
  • п’ятий – резинка на рівні грудей;
  • шостий – резинка на рівні шиї;
  • сьомий – резинка тримається руками на рівні вух.

Список виконуваних вправ:

Варіантів вправ може бути величезна кількість – все залежить від фантазії і можливостей. Наведемо як приклад три позиції.

  1. «Берізка». Початкове положення – до резинки боком. Перестрибуємо спочатку через одну половинку резинки, а потім через другу так, щоб резинка залишалася між ногами. Вистрибуємо за резинку.
  2. «Бантик». Початкове положення – обличчям до резинки. Стрибаємо на ближню половину резинки так, щоб одна нога була під нею, а інша притискала її до землі. Не відпускаючи резинку, стрибаємо на другу половину, розташовуючи ноги симетрично. Вистрибуємо за межі резинки.
  3. «Цукерка». Початкове положення – всередині перекрученої, як цукерка, резинки. Підскакуємо, даючи резинці розкрутитися, і приземляємося ногами на половинки резинки.

Дівчата, давайте собі можливість хоч іноді розслабитися, впасти в дитинство і повеселитися від душі!

До зустрічі 17 вересня 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *